Ceník

  • Ceny jednotlivých úkonů uvedené v ceníku jsou pouze orientační, záleží vždy na aktuálním stavu srsti psa, na její kvalitě a délce. Může se tedy stát, že se náročnost úpravy u stejného plemene bude výrazně lišit i cenou. V případě velmi zanedbaného, zacuchaného nebo zablešeného pejska bude k základní ceně připočítán příplatek 70 %. 
  • Pokud si klient vybere službu "stříhání bez koupání", počítáme, že si pejska vykoupe doma sám majitel ve stejný den, na který má naplánováno stříhání. Pokud klient přiveze špinavého pejska pouze na ostříhání, pak se musí vykoupat v salonu. Pokud klient odmítne službu "koupání", pak má salon právo odmítnout službu "stříhání bez koupání". Čistotu srsti určuje salon.
  • Majitel agresivního pejska platí přirážku 100%. Agresívní pejsky vážící více než 10 kg, salon neakceptuje. Při velmi agresivním chování si vyhrazujeme právo na nedokončení střihu psa.  
  • Po přijetí klienta v našem salonu Vám bude sdělena konečná cena hotových služeb. Výjimkou je odstranění klíšťat, jejichž počet nelze předvídat. Pokud bude během stříhání objeven problém, který je možné odstranit v salonu, je před tím o tom informován majitel pejska.
  • V případě, že k nám zvíře nemůžete přivézt a následně vyzvednout nabízíme službu "Vyzvednutí / dovezení pejska ". Tato služba je zpoplatněna zvlášť. Cena služby (doručení z domova do salonu a po proceduře zpět domů) je 1000,- Kč. Tuto službu nabízíme do vzdálenosti 15 km od našeho salonu. 
  • Pokud se klient zpozdí na domluvený termín o více než 15 minut, narušuje plán práce a musí být připraven na to, že procedura bude trvat déle, než se očekávalo.
  • Příplatek (jako náhrada ztraceného času a neobsazeného termínu) za neomluvení nebo zrušení termínu v den objednání, bude účtováno z běžné ceny 100%.
  • Hárající fenky hlaste do příchodu. 

Koupání bez stříhání + fénování

Malá plemena

(yorkshire,  čivava, toy pudl,  pomeranian, štěňata)

 od 390 Kč       

Střední plemena

(stř.pudl, buldoček, bichon, havan.psík

ostatní plemena do 15 kg.)

od 590 Kč

Velká plemena

(král.pudl, v.knírač, retriever

kolie, labrador 

od 850 Kč

Stříhání drápků / čištění análních žláz

Malá / střední plemena

 100 Kč

Velká plemena

120 Kč

Odstraňování klíšťat

Odstranění 

40 Kč / ks

Dentální hygiena

(Čištění probíhá 1-2 hodiny a nezáleží na velikosti Vašeho pejska. Rozhoduje míra znečištění chrupu v tlamičce a stav dásní. Malá plemena mají často horší chrup než větší plemena, tedy velikost nerozhoduje o ceně). 

Malé/střední/velké plemeno

850 - 1550 Kč

Stříháni psů - kompletní úprava

Malá plemena

od 790 Kč

Střední plemena

od 950 Kč

Velká plemena

od 1650 Kč

Obří plemena 

cena dohodou 

Trimování

Malá plemena

(trp.jezevčík, jack russel, westík,

parson, border teriér)

od 550 Kč/hod.

Střední plemena

(střední knírač, irský teriér)

od 600 Kč/hod.

Velká plemena

(velký knírač, erdel, vlkodav)

od 700 Kč/hod.

Čištění a depilace uší

Malá / střední plemena

100 Kč

Velká plemena

 120 Kč

Hydromasážní relaxační koupel

(se základní péčí/servisem): 

koupel, mytí šamponem, ošetření kondicionérem/maskou, fénovaní, rozčesání (nezplstnatělé srsti), čištění oušek, úprava tlapek, zkrácení drápků, masáž a aplikace balzámu na polštářky, úprava (zastřižení srsti pod ocasem a v oblasti třísel pro lepší hygienu).

Malá / střední plemena

650 - 1200 Kč

Ozonoterapie 

(se základní péčí/servisem): 

Koupel, mytí šamponem, ošetření kondicionérem/maskou, fénovaní, rozčesání (nezplstnatělé srsti), čištění oušek, úprava tlapek, zkrácení drápků, masáž a aplikace balzámu na polštářky, úprava (zastřižení srsti pod ocasem a v oblasti třísel pro lepší hygienu). 

Malá/ střední plemena

800 - 1300 Kč